S&B Premium Wasabi Paste 43g
€ 2,89
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een premium wasabi-ervaring met S&B Wasabi Paste Premium. Deze hoogwaardige pasta is gemaakt met een hoger percentage echte wasabi en biedt een intensere en authentiekere smaak.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1129 kJ / 270 kcal |
| Vet | 8.5 g |
| waarvan verzadigd | 1.2 g |
| Koolhydraten | 52 g |
| waarvan suikers | 7.1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 7.9 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!