SAU TAO Sliced Noodles Taiwanese Style 400g
€ 3,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de smaak van Taiwan met Sautao Taiwanese Gesneden Noedels. Deze veelzijdige noedels zijn perfect voor wokgerechten, soepen en koude noedelgerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1429 kJ / 340 kcal |
| Vet | 1.2 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 72.2 g |
| waarvan suikers | 1.9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 2.5 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!