SAMYANG Buldak Instant Noodles Hot Chicken Cheese 140g
€ 1,79
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een kaasachtige variant op de klassieke Buldak-smaak met Samyang Instant Noodle Hot Chicken Ramen Cheese. Deze instantnoedels combineren de vurig hete kipsmaak met een romige kaassaus.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1661 kJ / 397 kcal |
| Vet | 13 g |
| waarvan verzadigd | 5 g |
| Koolhydraten | 61 g |
| waarvan suikers | 5 g |
| Vezels | 2 g |
| Eiwitten | 9 g |
| Zout | 3 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!