SA GIANG Shrimp Chips 1kg
€ 5,89
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Maak thuis je eigen knapperige en smaakvolle kroepoek met Sa Giang Ongebakken Kroepoek. Deze ongebakken crackers zijn gemakkelijk te bereiden en perfect als tussendoortje of om te serveren met je favoriete dipsauzen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1478 kJ / 348 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 85 g |
| waarvan suikers | 9.5 g |
| Vezels | 0.6 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 2.9 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!