ROYAL TIGER Basmati Rice 5kg
€ 17,69
Slechts 2 resterend op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
ROYAL TIGER Basmati rijst, perfect voor het bereiden van authentieke Aziatische gerechten. Deze rijst is ideaal voor roerbakgerechten, soepen en als bijgerecht. Geniet van de heerlijke smaak en de fijne textuur. Bewaar op een droge, koele plaats.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1480 kJ / 349 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.5 g |
| Koolhydraten | 77 g |
| waarvan suikers | 0.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 8 g |
| Zout | 0 g |
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!