ROYAL THAI Jasmine Rice 10kg
€ 35,39
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de authentieke smaak van Thailand met deze geurige jasmijnrijst. Deze rijst van topkwaliteit is perfect voor een verscheidenheid aan gerechten, van roerbakgerechten tot curries.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1414 kJ / 338 kcal |
| Vet | 0.9 g |
| waarvan verzadigd | 0.4 g |
| Koolhydraten | 76 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 6.6 g |
| Zout | 0 g |
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!