ROYAL FAMILY Mochi Vanilla Creme 120g
€ 3,49
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de zachte textuur van ROYAL FAMILY mochi met een heerlijke vanillecrème vulling. Deze smaakvolle traktatie is ideaal als zoete snack, perfect bij de koffie of als een uniek dessert. Een Aziatische lekkernij die je moet proberen!
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1570 kJ / 372 kcal |
| Vet | 8.6 g |
| waarvan verzadigd | 3.9 g |
| Koolhydraten | 71 g |
| waarvan suikers | 21 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.6 g |
| Zout | 0.04 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!