ROYAL FAMILY Mochi Tiramisu & Creme 120g
€ 3,49
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de heerlijke ROYAL FAMILY Tiramisu & Crème Mochi! Deze zachte, kleverige rijstwafeltjes met een zoete vulling zijn een unieke Aziatische traktatie. Perfect als tussendoortje of zoete afsluiter. Bewaar op kamertemperatuur en ontdek de verrassende smaak!
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1606 kJ / 381 kcal |
| Vet | 9.6 g |
| waarvan verzadigd | 4.2 g |
| Koolhydraten | 72 g |
| waarvan suikers | 26 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.7 g |
| Zout | 0.05 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!