RED DRAGON Jasmine Rice 4.5kg
€ 11,99
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Sla deze geurige en heerlijke jasmijnrijst in. Deze premium rijst is perfect voor dagelijkse maaltijden en grote bijeenkomsten en past bij elk Aziatisch geïnspireerd gerecht.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1510 kJ / 360 kcal |
| Vet | 2 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 76.9 g |
| waarvan suikers | 0.1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 7.3 g |
| Zout | 0.03 g |
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!