HATA KOSEN Ramune Yogurt Carbonated Soft Drink 200ml
€ 1,99
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Ervaar een unieke en romige smaak met deze Japanse Ramune frisdrank. Deze koolzuurhoudende drank heeft een zoete en licht pittige yoghurtsmaak en biedt een verfrissende draai aan een klassieke frisdrank.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 172 kJ / 41 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 9.9 g |
| waarvan suikers | 9.9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!