HATA KOSEN Ramune Pineapple Carbonated Soft Drink 200ml
€ 1,99
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Ervaar de tropische smaak van ananas met deze Japanse Ramune frisdrank. Dit verfrissende drankje heeft een zoete en pittige ananassmaak en wordt geleverd in een klassieke kabeljauwfles.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 134 kJ / 32 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 9 g |
| waarvan suikers | 9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!