HATA KOSEN Ramune Peach Carbonated Soft Drink 200ml
€ 1,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een zoete en sappige smaak met deze Japanse Ramune frisdrank. Dit verfrissende drankje heeft een heerlijke perziksmaak en wordt geleverd in een leuke en unieke fles.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 163 kJ / 39 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 9.7 g |
| waarvan suikers | 9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!