HATA KOSEN Ramune Blueberry Carbonated Soft Drink 200ml
€ 1,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een vleugje fruitige verfrissing met deze Japanse Ramune-frisdrank. Deze koolzuurhoudende drank heeft een zoete en pittige bosbessensmaak en wordt geleverd in een unieke kabeljauwfles met een marmeren stop.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 155 kJ / 37 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 9.3 g |
| waarvan suikers | 9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!