QIU SHI Hot Pot Fungus Noodle 300g
€ 1,99
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Voeg een unieke en gezonde twist toe aan je hotpot met deze schimmelnoedels. Deze noedels zijn gemaakt van eetbare schimmels en bieden een delicate textuur en subtiele smaak.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1520 kJ / 358 kcal |
| Vet | 0.9 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 69 g |
| waarvan suikers | 0.8 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 13.9 g |
| Zout | 0.41 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!