QINTA Black Rice Cooking Wine 750ml
€ 5,59
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Voeg een vleugje smaak en aroma toe aan je gerechten met Qinta Black Rice Cooking Wine. Deze kookwijn is gemaakt van gefermenteerde zwarte rijst en is perfect voor wokgerechten, marinades en sauzen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 410 kJ / 98 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 11 g |
| waarvan suikers | 0.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2.9 g |
| Zout | 1 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!