POR KWAN Vietnamese Beef Flavor Paste 227g
€ 3,09
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geef je gerechten een authentieke Vietnamese smaak met deze heerlijke pasta. Perfect voor het eenvoudig bereiden van smaakvolle roerbakgerechten, soepen, hot pots of om je instant maaltijden mee op te fleuren. Bewaar op kamertemperatuur.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 569 kJ / 136 kcal |
| Vet | 7.2 g |
| waarvan verzadigd | 3 g |
| Koolhydraten | 15 g |
| waarvan suikers | 8.9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 3.2 g |
| Zout | 18 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!