POKKA Ice Peach Tea 500ml
€ 1,89
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de verfrissende smaak van ijsthee met perzik. Deze dorstlessende drank is perfect voor elk moment van de dag. Heerlijk gekoeld te drinken als verfrissing. Ideaal voor thuis of onderweg.
Kenmerken
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 147 kJ / 35 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 8.8 g |
| waarvan suikers | 8.8 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!