PIGEON BRAND Pickled Mustard 350g
€ 1,49
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Voeg een pittige en pittige kick toe aan uw maaltijden met Pigeon Brand Pickled Mosterd. Deze smaakvolle smaakmaker is gemaakt met ingelegde mosterdgroenten en is perfect voor het toevoegen van een pittig tintje aan Aziatische gerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 56 kJ / 13 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 2.6 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.7 g |
| Zout | 0.8 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!