PHU QUOC Premium Fish Sauce 60ml
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Voeg een authentieke Aziatische smaak toe aan uw gerechten met deze premium vissaus. Perfect voor het verfijnen van roerbakgerechten, soepen, hot pots en zelfs instant maaltijden. Een smaakvolle toevoeging die uw gerechten naar een hoger niveau tilt. Ervaar de rijke, umami smaak van deze vissaus.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 418 kJ / 100 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 26 g |
| Zout | 9.3 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!