PHILIPPINE BRAND Dried Mango Tamarind Balls 100g
€ 2,39
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Ervaar een unieke en pittige smaak met Philippine Brand Dried Mango Tamarind Balls. Deze taaie lekkernijen combineren de zoetheid van mango met de scherpheid van tamarinde.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1569 kJ / 375 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 92.39 g |
| waarvan suikers | 73.35 g |
| Vezels | 19 g |
| Eiwitten | 0.94 g |
| Zout | 0.09 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!