PEARL RIVER BRIDGE Dark Soy Sauce Large 500ml
€ 3,09
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Verbeter de kleur en smaak van uw gerechten met Pearl River Bridge donkere sojasaus. Deze veelzijdige donkere sojasaus is ideaal om een rijke en hartige diepte toe te voegen aan diverse gerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 612 kJ / 144 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 29.3 g |
| waarvan suikers | 11.3 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 5.6 g |
| Zout | 21.2 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!