OTTOGI Malt Vinegar 500ml
€ 1,69
Slechts 2 resterend op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geef een pittige twist aan je gerechten met Ottogi Moutazijn. Deze veelzijdige azijn is perfect voor het beitsen, dressings, sauzen en meer.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 679 kJ / 160 kcal |
| Vet | 0.8 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 32 g |
| waarvan suikers | 0.5 g |
| Vezels | 1.5 g |
| Eiwitten | 5.5 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!