OTOKI Instant Jin Ramen Mild 120g
€ 1,29
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van een snelle en smakelijke maaltijd met deze milde, pittige noedels. Perfect voor een warme soep, roerbakgerecht of als basis voor een heerlijke hot pot. Bewaar op een droge, koele plaats. Authentieke Aziatische smaak voor elk moment.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1756 kJ / 417 kcal |
| Vet | 13 g |
| waarvan verzadigd | 7.1 g |
| Koolhydraten | 65 g |
| waarvan suikers | 2.6 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 10 g |
| Zout | 3.9 g |
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!