OTAFUKU Ponzu Sauce Yuzu Ajitsuke Nama 300ml
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geef je gerechten een frisse, citrusachtige smaak met deze authentieke Japanse saus. Perfect voor roerbakgerechten, soepen en als smaakmaker bij diverse Aziatische maaltijden. Probeer het ook eens als dip of marinade voor een heerlijke smaakexplosie. Bewaar op kamertemperatuur.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 289 kJ / 69 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 14 g |
| waarvan suikers | 11 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 14 g |
| Zout | 7.6 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!