O’FOOD Gochujang Bibimbap 300g
€ 3,79
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Maak thuis heerlijke bibimbap met O’FOOD Gochujang Bibimbapsaus. Deze handige saus is speciaal gemaakt om de smaken van bibimbap te versterken en biedt een perfecte balans tussen zoete, kruidige en hartige tonen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 921 kJ / 220 kcal |
| Vet | 3.5 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 43 g |
| waarvan suikers | 26 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 4.4 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.












Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!