OBENTO Tempura Batter Mix 500g
€ 3,39
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Creëer thuis lichte en knapperige tempura met Obento Tempura Batter Mix. Deze handige mix maakt het gemakkelijk om uw favoriete groenten en zeevruchten tot in de perfectie te coaten en te bakken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1462 kJ / 349 kcal |
| Vet | 1.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 76 g |
| waarvan suikers | 2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 7 g |
| Zout | 1.1 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!