NONGSHIM Shrimp Cracker Original 75g
€ 1,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de smaak van de zee met Nongshim Garnalencracker Original. Deze knapperige crackers zijn gemaakt met echte garnalen en licht gekruid. Een klassiek tussendoortje, perfect voor elke gelegenheid.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2125 kJ / 507 kcal |
| Vet | 25 g |
| waarvan verzadigd | 9.2 g |
| Koolhydraten | 64 g |
| waarvan suikers | 4.3 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 6.6 g |
| Zout | 1.4 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!