NONGSHIM Instant Shin Ramyun Black 130g
€ 1,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Zet het vuur hoger met Nongshim Instant Noodle Black Red Shin Ramyun! Deze extra pittige noedels combineren de klassieke Shin Ramyun-smaak met een intense zwarte pepersaus voor wie zin heeft in een vurige kick.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1799 kJ / 427 kcal |
| Vet | 13 g |
| waarvan verzadigd | 6.3 g |
| Koolhydraten | 69 g |
| waarvan suikers | 2.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 8.5 g |
| Zout | 4.1 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!