NONGSHIM Instant Noodle Bowl Shin Ramyun 114g
€ 2,29
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Ervaar de vurige smaak van Nongshim Instant Noodle Bowl Shin Ramyun Spicy. Deze handige kom bevat taaie noedels in een pittige bouillon met een vleugje champignons. Een bevredigende en smaakvolle maaltijd, klaar in enkele minuten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1834 kJ / 436 kcal |
| Vet | 14 g |
| waarvan verzadigd | 6.8 g |
| Koolhydraten | 69 g |
| waarvan suikers | 4.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 8.4 g |
| Zout | 3.6 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!