NONGSHIM Instant Chapagetti 140g
€ 1,59
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Ontdek een unieke mix van smaken met Nongshim Instant Noodle Chapagetti. Deze noedels bieden een hartige zwarte bonensaus met een vleugje zoetheid. Een Koreaanse favoriet, perfect voor een snelle en heerlijke maaltijd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1810 kJ / 430 kcal |
| Vet | 14 g |
| waarvan verzadigd | 5.7 g |
| Koolhydraten | 68 g |
| waarvan suikers | 4.3 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 8 g |
| Zout | 2 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!