NISSIN Instant Cup Noodles Hot Chilli Spicy Roasted Sesame Soup 66g
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een pittige smaaksensatie met deze heerlijke instant noedels met geroosterde sesam en chili. Perfect voor een snelle lunch of avondmaal met een authentieke Aziatische smaak. Ideaal voor wie van een beetje pit houdt! Gemakkelijk te bereiden en heerlijk in soepen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 332 kJ / 79 kcal |
| Vet | 3.2 g |
| waarvan verzadigd | 1.6 g |
| Koolhydraten | 9.8 g |
| waarvan suikers | 0.8 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2.1 g |
| Zout | 1.3 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!