NISSIN DEMAE Instant Noodles Spicy Sesame Oil Ramen 100g
€ 1,19
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Voeg wat pit toe aan uw maaltijd met Nissin Instant Noodle Spicy Sesame Oil Ramen. Deze instantnoedels combineren een pittige bouillon met de geurige essentie van sesamolie. Een smaakvolle en vurige optie, perfect voor wie van een kick houdt.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1983 kJ / 473 kcal |
| Vet | 22 g |
| waarvan verzadigd | 15 g |
| Koolhydraten | 55 g |
| waarvan suikers | 2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 4.6 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!