NATURE’S CHARM Vegan Fish Sauce 200ml
€ 3,09
Slechts 1 resterend op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Voeg een hartige diepte toe aan je veganistische gerechten met NATURE’S CHARM Veganistische Vissaus. Dit plantaardige alternatief voor vissaus is perfect voor wokgerechten, marinades en het toevoegen van umami-smaak aan uw culinaire creaties.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 152 kJ / 36 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 5.1 g |
| waarvan suikers | 3.9 g |
| Vezels | 1.1 g |
| Eiwitten | 4 g |
| Zout | 14.6 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!