NANG FAH Crispy Fried Garlic 100g
€ 3,59
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Verbeter uw culinaire creaties met de knapperige textuur en hartige smaak van NANG FAH Krokant gebakken knoflook. Deze goudbruine knoflookvlokken zijn perfect voor het toevoegen van een smaakvolle topping aan soepen, noedels en wokgerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2516 kJ / 600 kcal |
| Vet | 50 g |
| waarvan verzadigd | 10 g |
| Koolhydraten | 30 g |
| waarvan suikers | 5 g |
| Vezels | 5 g |
| Eiwitten | 10 g |
| Zout | 1.5 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!