NAMU Puppy Marshmallow 30g
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Deze schattige marshmallows in puppyvorm zijn niet alleen om op te eten zo lief, maar ook heerlijk zacht en zoet. Perfect als kleine traktatie voor jezelf, om te delen, of als vrolijke toevoeging aan warme chocolademelk of desserts.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1950 kJ / 446 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 24 g |
| waarvan suikers | 24 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 3 g |
| Zout | 6 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!