MOGU MOGU Nata de Coco Drink Pineapple 320ml
€ 1,79
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Ervaar de tropische zoetheid van MOGU MOGU Ananassmaakdrank met kokosnoot. Deze verfrissende drank combineert de pittige smaak van ananas met taaie kokosgelei en biedt bij elke slok een paradijselijke smaak.
Kenmerken
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 155 kJ / 37 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 9 g |
| waarvan suikers | 7.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.1 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!