MOGU MOGU Nata de Coco Drink Melon 320ml
€ 1,79
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de verfrissende zoetheid van MOGU MOGU Meloensmaakdrank met kokosnoot. Deze heerlijke drank combineert de sappige smaak van meloenen met taaie kokosgelei en biedt een lichte en dorstlessende ervaring.
Kenmerken
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 214 kJ / 50 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| waarvan suikers | 11 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.07 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!