MEIJI HELLO PANDA Cacao Biscuit Choco Filling 50g
€ 1,59
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Heerlijke, knapperige biscuits met een zachte chocoladevulling. Perfect als tussendoortje, traktatie of om te delen met vrienden en familie. Geniet van de zoete cacao smaak in elke hap! Ideaal voor een snelle, lekkere snack.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2239 kJ / 533 kcal |
| Vet | 29.1 g |
| waarvan verzadigd | 15.7 g |
| Koolhydraten | 61.5 g |
| waarvan suikers | 30.7 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 6.3 g |
| Zout | 0.7 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!