MEGACHEF Vegan Oyster Sauce 230g
€ 2,89
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de rijke, hartige smaak van oestersaus zonder dierlijke producten met MEGACHEF Veganistische Oestersaus. Dit plantaardige alternatief is perfect voor roerbakgerechten, marinades en voor het toevoegen van diepte aan je veganistische gerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 506 kJ / 121 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 27 g |
| waarvan suikers | 22 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 3.1 g |
| Zout | 10.3 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!