MEGACHEF Gluten-Free Soy Sauce Large 500ml
€ 5,09
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de rijke, hartige smaak van sojasaus zonder gluten met MEGACHEF glutenvrije sojasaus. Deze veelzijdige saus is perfect om diepte en umami toe te voegen aan al je favoriete gerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 189 kJ / 44 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 9.2 g |
| waarvan suikers | 3.6 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.9 g |
| Zout | 16.8 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!