MEE CHUN Five Spice Mix Powder 50g
€ 2,29
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geef uw gerechten de warme en aromatische smaken van MEE CHUN Vijfkruidenmixpoeder. Deze klassieke mix van vijf kruiden voegt complexiteit en diepte toe aan een verscheidenheid aan gerechten, van stoofschotels en smoorgerechten tot geroosterd vlees en groenten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1184 kJ / 282 kcal |
| Vet | 6.7 g |
| waarvan verzadigd | 0.6 g |
| Koolhydraten | 24 g |
| waarvan suikers | 9.1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 9.1 g |
| Zout | 0.23 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!