MAMA Oriental Style Instant Noodles Vegetable 60g
€ 0,69
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Een instantnoedel met groentesmaak die snel en gemakkelijk te bereiden is, perfect voor een lichte maaltijd
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 274 kJ / 65 kcal |
| Vet | 2.5 g |
| waarvan verzadigd | 1.2 g |
| Koolhydraten | 9.5 g |
| waarvan suikers | 0.6 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.2 g |
| Zout | 0.9 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!