MAMA SITA’S Fried Spring Roll Seasoning Mix 40g
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Ontdek de authentieke smaak van Aziatische loempia’s met deze handige kruidenmix van MAMA SITA’S. Perfect voor het eenvoudig bereiden van heerlijke gefrituurde lente rollen thuis. Voeg deze smaakmaker toe voor een traditionele en complete smaakervaring. Ideaal voor snelle, smaakvolle maaltijden.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1377 kJ / 329 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 77 g |
| waarvan suikers | 70 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 5.3 g |
| Zout | 15.2 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!