MAMA Oriental Style Instant Rice Vermicelli Clear Soup 55g
€ 0,69
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Lichte en smaakvolle heldere vermicelli-noedelsoep, een snelle en heerlijke optie voor elk moment van de dag
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1526 kJ / 361 kcal |
| Vet | 5.8 g |
| waarvan verzadigd | 3.2 g |
| Koolhydraten | 69 g |
| waarvan suikers | 4.3 g |
| Vezels | 4.3 g |
| Eiwitten | 7.1 g |
| Zout | 7 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!