MAE PLOY Longan In Syrup 565g
€ 4,09
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
MAE PLOY Longan in siroop: heerlijke, zoete longanvruchten op siroop. Perfect voor een authentieke Aziatische smaak in desserts, gebak, of gewoon zo uit het blik. Ideaal als verfrissend ingrediënt.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 363 kJ / 85 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 21.5 g |
| waarvan suikers | 21.2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!