MAAZA Lychee Juice 1L
€ 2,99
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Een zoet en geurig lycheesap met een verfrissende tropische smaak, perfect om zo van te genieten of als mixer
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 194 kJ / 46 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 10.9 g |
| waarvan suikers | 10.9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingrediënten
Lees meerBeoordelingen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Anna Heisz –
ik kom voor het eerst op deze site
Lychee drank aan het zoeken
hoop dat het lekker is en goed smaakt