LV ZHENG FOOD Pickled Radish 350g
€ 2,49
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Knapperige en smaakvolle geplukte radijs, perfect als bijgerecht of smaakmaker, en geeft een verfrissend tintje aan maaltijden
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1441 kJ / 339 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 84 g |
| waarvan suikers | 0.3 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.2 g |
| Zout | 1.5 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!