LUCULLUS Gula Djawa Javanese Sugar 250g
€ 2,19
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Natuurlijke Javaanse suiker met een rijke karamelsmaak, perfect voor het zoeten van dranken, desserts en hartige gerechten
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 20 kJ / 5 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 4 g |
| waarvan suikers | 4 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Beoordelingen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Herman HARTGERS –
goede kwaliteit