LUCULLUS Crispy Fried Onion Small 200g
€ 2,19
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Heerlijk knapperig gebakken uien, perfect voor het garneren van gerechten of het toevoegen van textuur en smaak aan uw maaltijden
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2450 kJ / 590 kcal |
| Vet | 44 g |
| waarvan verzadigd | 21 g |
| Koolhydraten | 40 g |
| waarvan suikers | 9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 6 g |
| Zout | 1.2 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!