LUCULLUS Candlenut (Kemirinoten) 100g
€ 1,59
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Deze nootachtige zaden zijn perfect voor het verdikken en verrijken van sauzen, die vaak worden gebruikt in de Indonesische keuken
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2809 kJ / 671 kcal |
| Vet | 62.8 g |
| waarvan verzadigd | 4.9 g |
| Koolhydraten | 11.7 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 2.1 g |
| Eiwitten | 14.8 g |
| Zout | 0.3 g |
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!